Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet még a havim, ha...

Mitől késhet még a havim, ha negatív lett a terhességi teszt? Egyáltalán mennyire megbízhatóak a tesztek? Érdemes többet csinálni belőle, hogy biztosak legyünk benne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 10napja hogy késik a havim, akkor fájt is a hasam, azt hittem, hogy meg fog jönni, de nem jött, azóta többször is elkezdett görcsölni, pár percekre. Vettem tesztet, direkt reggel csináltam, (állítólag akkor érdemesebb), de negatív lett. De akkor mitől késhet még? Felfázás, gyulladás, esetleg rosszat mutatott a teszt? Mit javasoltok? Vegyek egy másik tesztet vagy inkább egyből menjek dokihoz? A válaszokat köszönöm.
2012. szept. 18. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz,abban bízz!
2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de ő jövőhétnél előbb biztosan nem tud adni időpontot :( addig megőrülök :D
2012. szept. 18. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Sürgős esetben muszáj fogadnia, de ha találgatsz attól jobban megőrülsz, tapasztalat :D
2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

10 napos késés már elég hosszú idő. Ha terhes lennél, kimutatta volna a teszt (bár vannak nem megbízható tesztek is...) Én is a dokit javasolnám, megvizsgál és rögtön meg tudja majd mondani, mi a helyzet. (egyébként én X-Epillel teszteltem, 2 erős pozitívat: ekkor a mensim 4-5 napot késett. Az elsőt délután, a másodikat reggel...)


32 hkm

2012. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Annyit tudok még: érzed ezeket: mindjárt megjön érzés, mellfeszülés, émelygés, étvágytalanság? Ezek a koraterhesség jelei. Ha ezeket nem érzed, nem vagy terhes (legalábbis szerintem)


utolsó voltam

2012. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
utolsó:terhességnek nem mindig vannak tünetei,unokahúgomnak a 3.hónapig semmi tünete sem volt,meg is jött neki
2012. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a teszt már kimutatta volna ha terhes lennél! (Bár vannak kivételek) Milyen tesztet vettél? (Mennyibe került?) Általában megbízhatóak a terhességi tesztek, legalábbis ha első vizeletből végzed el őket. Felfázástól, stressztől is késhet. Általában rendszeres a menszeszed? Vannak felfázásra utaló tüneteid? Védekeztek a pároddal?
2012. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A 6-osnak: nem általánosságban írtam, azért is írtam a végére, hogy szerintem... mert lehet, valakinél nem jelentkezik... Segítségnek szántam, ha érez ilyesmiket, akkor reménykedhet a kérdező, hogy babája lesz. Nem kell azért lehurrogni...
2012. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, a 6-osnak újra: megjött neki? Minden rendben van vele és a babával? Mert a vérzés terhesség alatt sohasem jelent jót, sőt...
2012. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem 14 nap késéssel is negatívat mutatott két darab X-epil teszt is...szóval nekem nem a megbízható kategória...


31 hkm

2012. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!