Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete "meg akar jönni"...

Egy hete "meg akar jönni" érzésem van. Már 2-3 napja meg is kellett volna jönnie,2 negatívat teszteltem. És még mindig nem jött meg. Másnak is volt ilyen? És hogy végződött?

Figyelt kérdés
és még annyit, hogy ez egyáltalán nem jellemző, hogy napokig görcsöljek anélkül, hogy ténylegesen megjönne. Max egy napig előtte.

#menstruáció #terhesség #meg-akar-jönni-érzés
2012. szept. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam ebben a hónapban. 28-30 napos ciklusaim vannak 20 éve, soha nem volt ezzel gondom, erre most késett több, mint egy hetet, majd megjött. Nem tudom az okát. Talán késői peteérés. Méred a hőd? Tudod, mikor volt ovud? Mert ha abban biztos vagy, akkor ahhoz képest ki tudod számolni, hogy a szervezeted szórakozik, vagy baba lesz, csak lassan növekszik a hormonszint.
2012. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 12-14 napja volt peteérésem...
2012. szept. 19. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
volt mar ilyen nekem is. 10 napot kesett minden nap gorcsoltem,aztan megjott. nekem sem volt elotte jellemzo hogy napokig gorcsoljek elotte.
2012. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 19. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:
hát megjött.
2012. szept. 19. 23:19
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. szept. 19. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!