Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most múlt el a mensim, de...

Most múlt el a mensim, de akkor mi ez?

Figyelt kérdés
27-én jött meg,ahogy nem kellett volna,de 30-án szokás szerint már csak egy nagyon kevés sötétbarna valami volt napközben a tisztaságin,alig valami.Este együttvoltam a férjemmel,reggelre tiszta vér voltam,na ezt úgy kell érteni,hogy a tisztasági telement vörös vérrel(bocs),majd napközben egyetlen csepp sem volt se ilyen,se olyan,semmi.Este megint együtt voltunk,reggelre megint tele volt (mára) a tisztasági vörös vérrel.Mi lehet ez?
2009. aug. 1. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:

A görbém:

[link]

2009. aug. 1. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet,de szerintem elménnék dokihoz a helyedben!
2009. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod?Hát,lehet az lesz,köszi a választ.
2009. aug. 1. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez rendszeresen van, amikor múlik el a mensim. Napközben semmi, már azt hiszem, hogy vége, aztán szeretkezés után a tisztasági tiszta olyan. Persze halvány rózsaszín, mert keveredik a spermával. Valószínüleg nem sok már ennek a mennyisége ilyenkor, csak még szivárog egy kicsit. Nekem eszembe sem jutott még, hogy ezzel orvoshoz forduljak, mindig úgy vagyok vele, hogy még mindig tisztulok. Vagy ez mégsem normális?
2009. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!