Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írna nekem olyan kismama,...

Írna nekem olyan kismama, anyuka, akinek 1 próbálkozásból sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Bevetettetek valamilyen praktikát?Szedtetek vitamint??Ha nagyon szeretnénk akkor összejöhet?Minden vágyam, hogy így sikerüljön a babám!Persze nem görcsölök rá, mert az árt....
2012. szept. 21. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Most ne haragudj, de ha csak 2., 3., neadjisten 15. próbálkozásra jön össze, akkor miben lesz rosszabb?!

Nekem a gyerekem elég nehezen jött össze, de így utólag már annyira mindegy, hogy hányadik próbálkozásból született!

2012. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, te sem, nem írtam, hogy rosszabb, azt írtam szeretném ha így lenne!Annyira elegem van már az ilyen negatív példákból...miért kell az ember kedvét elvenni?persze nagyon boldog leszek akkor is, hogy sikerült!!!
2012. szept. 21. 22:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősömnek sikerült első alkalommal. Semmivel se készült rá, egyszerűen abbahagyták a védekezést. Alig hitte el, hogy sikerült rögtön :) Akkor lett gyanús, amikor majd meghalt a sajtburgerért és megevett 4-et :D:D
2012. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedvenc nőgyógyászom szavai jutnak eszembe: "a terhesség nem villanykapcsoló".
2012. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én 3 alkalommal nem védekeztem - 3 srácom van. Úgyhogy hajrá :).
2012. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:-)igyekszem, persze a legfontosabb az egészség és hogy legyen baba!!
2012. szept. 21. 22:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Úgy lesz első próbálkozásból babád,ha egyáltalán nem görcsölsz rá.Abbahagytátok a védekezést,ok,és el van felejtve.Egy önfeledt bulizás után biztosan nem jutna eszedbe a baba pl.Nekem így sikerült:-)
2012. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Karácsonykor megbeszéltük, hogy jöhet a baba, első hónapban összejött, október 6-ra vagyok kiírva. Ja, és 36 éves vagyok! Sok sikert Neked!
2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

3 babából 3 sikerült elsőre.

Tény, hogy előtte figyeltem a szervezetemet, a nyákos hüvelyváladéknál voltunk együtt.

Mindháromszor csak 2x voltunk abban a hónapban együtt félidő táján. Sem előtte, sem utána.

32 éves voltam az első babánál, most 36 évesen várjuk a 3. babánkat.

2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk elsőre jött össze a drága kisfiam.Abszolult nem görcsöltünk rá,ez szerintem nagyon fontos:) Neked is szurkolok és sok sikert:)
2012. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!