Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4 nappal hogy...

Mensi előtt 4 nappal hogy áll? Mikor tesztelhetek végre. Ez a majdnem megjön érzés nálatok is olyan mintha kicsit csikarodna a hasatok csak lennt? Nekem soha nem volt ilyen csak azé kérdem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 2. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a görbe. Bírd ki még azt a 4 napot valahogy!!! Rosszabb csalódni ha még hamar csinálod én negatív lesz! Hidd el! Drukkolok, írd majd meg ide az eredményt!
2009. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom vaéahogyan de nagyon nehéz egy vetélés után. Azt mondod h ebből lehet baba?
2009. aug. 2. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a görbéd. Azt kívánom, maradjon is így. Már nem kell sokat kibírnod. Nekem februárban volt egy missedem, ezért én is nagyon várom, hogy úgy maradjon ahogy van, vagy inkább még egy picit feljebb menjen. Minden hónap új esély. Csak nem szabad feladni. Drukkolok, hogy bébi legyen.
2009. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyönyörű görbe, nagyon baba gyanús. Remélem nem fog leesni.

Majd írd meg mi lett. Kívánom a legjobbakat.

2009. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó ha mensi lesz mikor kellene leesnie szerinted? még 4 napom vanaddig
2009. aug. 2. 14:39
 6/6 anonim válasza:
Hogy tudom megnyitni ezeket a görbéket?Sosem sikerül...
2009. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!