Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hónapos múlt a babám, egyszer...

3hónapos múlt a babám, egyszer volt menstruációm, és én azt sejtem, terhes vagyok. Mivel egyáltalán nincs normális ciklusom (kizárólagosan szoptatok), mikor kéne tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
A terhességet abból sejtem, hogy reggel émelygek, rettenetesen éhes vagyok egész nap (ez lehetne a szoptatástól is), nagyon elkezdett fájni a mellbimbóm szoptatás közben (és nem érzem, hogy jönne a babám foga).
2009. aug. 2. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj most egyet,aztán ha negatív de nem múlnak a tünetek akkor 1 hét múlva ismételd meg.

Tervezitek már most a tesót?

2009. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, de ami vicces, hogy a meglévőt se terveztük és szinte napra pontosan egy évvel ezelőtt derült ki, hogy terhes vagyok vele. Lehet, hogy július közepén csak rám kell nézni és én hipphopp teherbe esek..


Azért én egy kicsit most meg vagyok rémülve. Az elsőnél csak boldog voltam, most azt se tudom, mit gondoljak.

2009. aug. 2. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelhetsz nyugodtan.
2009. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

negatív és menstruálok.

kicsit megkönnyebbültem, kicsit csalódtam. :)

köszi nektek.

2009. aug. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!