Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan védekezett amikor...

Ki hogyan védekezett amikor már abbahagyta a tablettát, mert babát szeretett volna, de még várt egy kicsit, hogy beálljon a ciklusa? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó, hogy most készülök abbahagyni a tablettát (5 éve szedem és már elég drága is, meg már itt lenne az ideje a családalapításnak), de még legalább 1-2 hónapig védekezni szerenék valahogy, hogy beálljon a ciklusom. Előre rettegek, hogy mi lesz, ha elfogy az utolsó levelem, amilyen szerencsém van előjönnek a régi görcseim, meg a vérzésem mennyisége is sok lesz. Óvszer nálunk kizárva, a Pharmatex-ért sem rajongok, mert ez az előtte utánna 2 órával ne fürdjél nekem nem jó! Milyen lehetőség maradt még, ami hormonmentes?És ti mikorra estetek teherbe a tabletta abbahagyást követően?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 2. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én mikor abbahagytam semmivel nem védekeztem utána,de azóta semi sikerült még,ennek már 14 hónapja!remélem te sikeresebb leszel!
2009. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi és kitartás!
2009. aug. 2. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
köszi!
2009. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a párommal megszakításos védekezést alkalmazzuk azóta, mert jövő áprilisban lesz az esküvőnk és utána szeretnék terhes lenni. (remélem össze is fog jönni) Ez a harmadik hónap, hogy így védekezünk eddig nem lettem terhes.
2009. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves első!Írtam e-mailt!
2009. aug. 2. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
mi úgy hogy nem csináltunk semmit amig a tabletta ki nem ment a szervezetből (1 hónap mert gyengét szedtem). A gumi elég gázos nálunk is.
2009. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első vok!válaszoltam az e-mailedre kedves kérdező!:)
2009. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is megszakítással védekeztük.

Barátnőmék is. Bár mensi előtt és után pár nappal nem nagyon kell vigyázni erre sem.

2009. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
barátnőm is úgy védekezett h pé-kor megszakítással,sőt legtöbbször óvszerrel,de menszi előtt meg közvetlen menszi után még megszakítással sem és teherbe esett!menszi után kb 2-3 nappal!tehát ha megszakítással védekeztek akkor ne csak pé-kor hanem mindíg!
2009. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi sehogy nem védekeztünk. Egyszer próbáltuk újra óvszerrel, (6 év tabi után) de rájöttünk ez már nem a mi harcunk. (Zokniban lábat mosni:)). Szóval nem védekeztünk, és 3 hónap után lettem babás, tudja a szervezet a dolgát, csak akkor sikerült, mikor itt volt az ideje.
2009. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!