Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 hónapja nem jön a baba....

19 hónapja nem jön a baba. Inszeminációt vagy lombikot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért nem jön a baba. Írhatnál bővebben..
2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekünk a 23. hónapban sikerült, de sajnos elvetéltem. :(
2012. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

előző vagyok. ezt azért írtam, hogy lásd, 19. hónap után is sikerülhet! én nem mennék lombikra, ha nincs semmi bajotok.

voltatok hormonvizsgálaton és spermavizsgálaton? van peteérésed, rendszeres menstruáció...

először ezeket kell megnézni, s ha nincs rendben, akkor lombik. ha minden oké, én nem mennék a helyedben lombikra!

2012. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 15 hónap után sikerült, most épp a délutáni szunyát nyomja. Előbb inkább menjetek el szépen mindketten egy alapos kivizsgálásra. Abból majd kiderül miért nem jön a baba és ne adj Isten gond van akkor az orvos úgyis megmondja mi lesz.
2012. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A páromnál minden ok, nekem sokáig nem volt peteérésem, viszont már jó pár hónapja rendeződött, jókor voltunk együtt és semmi:(
2012. szept. 24. 16:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem mi fogjuk eldönteni, hanem kivizsgálás után az orvos.

Ha fizikailag minden rendben, átjárható vagy és a kiskatonák is OK, akkor inkább inszem, ha komolyabb a baj, akkor lombik.

Nekünk 3,5 év sikertelenség után az 1. inszem sikerült!

2012. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ezt mindenképpen a doki dönti el, sajnos nem kívánságműsor.

Megvan a protokollja, hogy milyen probléma esetén kell inszem, csak akkor javasolják egyből a lombikot, ha a párod eredménye annyira rossz, hogy esély sincs másképp a babára, vagy a petevezetékeid nem átjárhatóak. Lehetnek persze extrém esetek, amik alapján rögtön lombikot mondanak, de nagy általánosságban először inszemmel kezdenek.

Egyébként sokkal kevésbé megterhelő a női szervezet számára, mint a lombik, és messze nem kerül annyiba.

Viszont nem értek egyet azzal a válaszolóval, aki azt mondja, semmiképpen nem vállalna lombikot, azért nem olyan horror az, mint ahogy a köztudatban él. :-)

Nekem már volt 4, jó dokival csak rutineljárás. :-)

2012. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert ismerőseim maguk dönthették el Debrecenbe melyiket akarják, így lombikot választottak.

2012. szept. 24. 17:29
 9/21 anonim ***** válasza:

manka68! én írtam, hogy nem mennék lombikra. De azt is írtam, HA MINDEN RENDBEN! ha gond van, én is lombikra mennék.

nálunk a kineziológus segített. inkább próbáld ki az orvosi beavatkozások előtt!

2012. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Először ki kéne vizsgáltatanod magad és majd a dokik megmondják. Nem te döntöd el, hogy mire mehetsz,
2012. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!