Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csökkenti az esélyeket, ha...

Csökkenti az esélyeket, ha csak tegnap este nyolckor kellett beadnom a tüszőrepesztőt, és ma délben volt az inszemináció? Szabad még itthon próbálkozni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy másoknak mindig két nappal előtte kell beadni, de nekem mindig előző nap...

2012. szept. 25. 16:46
 1/4 Hanni26 válasza:

A tüszőrepesztőt elvileg az inszem előtt 24-36 órával előbb kell beadni. De a spermák 2 napig is életképesek... tehát elvileg minden rendben.


Nekem azt mondták, hogy nem hogy szabad, hanem kötelező "rádolgozni" otthon is az inszemet követő napokban!

drukkolok neked!

első inszem volt?

2012. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia Hanni, nem, nem első volt, tudod, mi már beszélgettünk, júniusban volt egyszerre az inszemünk. Hogy vagy?

Szóval ez a harmadik volt, és csak azért most merült fel a kérdés, mert a dokim szabin van, és helyettes csinálta az inszemet. A dokim mondta az időpontokat (szuri, inszem), de a helyettes orvos némi kételyt ébresztett bennem az időzítés megfelelőségét illetően. Ma hajnalban megvolt a "rádolgozás".


Írj mindenképp, hogy mi újság, akár priviben is!

Pusszillak!

2012. szept. 26. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy tegnap este 11 körül éreztem elég kemény görcsöket, ilyen eddig nem volt, szerintem az lehetett a repesztő hatása.....
2012. szept. 26. 15:00
 4/4 Hanni26 válasza:

Hali!

Nekem egy kicsit fájdogál a hasam, de nem jelentős....

Szerintem minden rendben lesz nálad is!

Majd jelentkezz, hogy vagy!

Puszi

2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!