Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így utólag belegondolva...

Így utólag belegondolva éreztetek valami mást mensi előtt, amikor már babások voltatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2012. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, beágyazódást éreztem és akkor nagyon örültem. Aztán a szokott időben teljesen olyan volt, mint ha mindjárt megjönne, és biztos voltam benne, hogy na tévedtem, mégsem vagyok terhes, erre nem jött meg.
2012. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit éreztél? Én most vagyok kb beágyazódás körül, (ha sikerült) és nem érzek semmit, vagyis tegnap azt éreztem mintha meg akarna jönni)

Mire figyeljünk?

2012. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én semmit nem éreztem egyáltalán. Akkora már annyira feladtam, hogy nem igen figyeltem a jeleket.

2 hós kisfiú anyukája

2012. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utólag belegondolva: nem voltam hisztis a menszi előtti napokban, és nem jött rám a hűtőt kizabálnám érzés. Plusz nem fájt a fejem előtte 1-2 nappal. Ezek nálam mindig jelentkeznek, a hisztit már magamon is meg szoktam érezni, érzem, hogy nyűgös vagyok. De ekkor elmaradt. Persze nem is vettem észre, mert akkor tuti azt hiszem, hogy beképzelem, de aztán utólag leesett, hogy jé, tényleg, most nem volt ilyen :) De testi tünet semmi nem volt, fehéres folyásom, mint mindig, most is volt vmennyi. A melleim meg hol érzékenyek, hol nem, úgyhogy arra sem adtam. Enyhe megjön érzésem is volt, ez az első héten meg is maradt kicsit, illetve szintén már amikor tudtam, hogy baba van, nyilallásokat éreztem.
2012. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én erős görccsel éreztem a beágyazódást és ami még fura volt,hogy peteérés után egyszer sem volt már folyásom...mensi előtt mindig szokott lenni...a "mindjárt meg jön "érzés meg volt,de utána kb 2 hétig mindig sehol se folyás...pedig szokott lenni! 26 hkm
2012. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen olyan érzésem volt mint mensi előtt, vártam is minden nap.a 6. Héttől tudtam hogy ez már nem mensi lesz mert akkor már nagyon rossz volt a gyomrom, émelyegtem, akkor csináltam tesztet is ami erős pozi volt.
2012. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én olyan intenzív szurkálást éreztem pár percig, de nem oldalt, hanem középen, csak valahogy lejjebb, mint a beleim. Persze sosem tudom meg, tényleg az az volt-e, de akkor nagyon vigyorogtam magamra a tükörben - erre emlékszem :)
2012. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt midig majd leszakadtak a melleim, ez ekkor elmaradt.
2012. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!