Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes hőgörbe meddig egyezik...

Terhes hőgörbe meddig egyezik meg a nem terhessel? A 14. dpo -ig? Vagy már előtte is látható valami különbség?

Figyelt kérdés

Találtam sok terhes görbét a neten, csak az a baj hogy azt nem látom, hogy nekik milyen volt előtte a görbéjük.

Pl. még magasabbra emelkedik-e a hő beágyazódástó, vagy meredekebb?


2012. szept. 26. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor a terhesség akkor valószínű ha a 16 dpo n is még mindig fent van ah ő akkor meg már biztos hogy ha a 18-20. napon is fent van. De hogy előtte milyen jelek mutatkoznak a hőméréskleten ha terhes valaki, azt nme tudom, de szerintem semmi nem látszik. Én pl tudom magamról hogy 13. nap leszokott esni, és meg is jön... ha 15. napon még mindig fent lenne akkor szinte biztos lennék benne, hogy baba van.
2012. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem kicsit magasabbra ment fel mint szokott. Remélem... :)
2012. szept. 26. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!