Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu. óta folyamatos hasszurka,...

Ovu. óta folyamatos hasszurka, mensi késik, teszteljek?

Figyelt kérdés
2 napja késik a nem vártam, és ma vettem észre nagyon nagyon minimális barna színű valamit a bugyimon. szerintetek?
2012. szept. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én várnék még vasárnapig. Ha nem jönne mag addigra akkor hétfő reggel első vizeletből csinálnák egy tesztet. Sajnos én nem tudlak biztatni mert amikor nekem volt barna foltom akkor rá 2 napra meg is jött. :(


De tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést és ott volt olyan akinek volt barna foltja és mégis babás volt.

2012. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ilyenkor mindenki azt mondja úgy is, hogy tesztelj:) Sajna kétesélyes, mert a terhességi tünetek nagyon hasonlóak a közelgő mansiéhez. Érdekes, de így van:) Bár amikor én terhes voltam, már a nevárt napja előtt 8 nappal beszélgettem Vele:) Sokszor hittem hogy sikerült, de ilyet még soha az előtt nem csináltam:) Vicces volt, élveztem:) Szóval van aki megérzi, van aki sokszor csalódik. Nagyon szorítok neked!!!!!!!! Tesztelj holnap nyugodtan! HA nincs otthon teszted, akkor holnap vegyél, és ha már eddig bírtad, akkor csak a következő reggel tesztelj! Az a biztos, és sokkal erősebb is a reggeliből!!!! Írd majd meg!!!!!!:) Drukk! Zebrásodj!:)
2012. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írtál Kedves Előző. Én is tudtam hogy ott van, már nem várt előtt 1 héttel. és én is beszéltem hozzá:) nagyon jó érzés volt. de sajnos nem maradt velem. ovu után 5 nappal éreztem folyamatosan a hasszurkát, feszült az alhasam, és a mellem. nekem a barna színű valami sajnos nem jót jelentett:(
2012. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!