Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Tapasztalatokat...

Mit gondoltok? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a párommal,nagyon várom már,hogy összejöjjön. 172 cm vagyok és 65 kg. Nem mondhatnám,hogy túlsúlyos vagyok,de mindig nagyon kellett vigyáznom,hogy ezt tartani tudjam. Szerintetek törvényszerű,hogy akin már eleve van 2-3 plusz kiló,az terhesség alatt jobban elhizik? Ettől mindig tartottam,de semmiképp nem szeretnék majd a babavárás alatt bármiről lemondani,amire a picinek szüksége lesz. Persze kettő helyett sem akarok majd enni!:)

2012. szept. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rajtam is mindig akadt 2-3 plusz kg. Szép nagy pocim lett, de azon kívül nem híztam semmit. Rendesen ettem, se nem túl sokat, se nem túl keveset.
2012. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a saját és a környezetem tapasztalatiból kiindulva azt tudom neked mondani, hogy akik eleve nagyobb súllyal indultak a szülésnek, azok híztak kevesebbet, míg akik vékonyan kezdték, azok híztak több, mint 10 kg-okat.

Én 160 cm vagyok és ehhez 75 és fél kg-al kezdtem a terhességet és 80 kg-al mentem szülni és 4 kg-os babám lett.:) Bár mondjuk én a túlsúlyos kategóriába tartoztam akkor, szerencsére most már 60 kg alatt vagyok.:)

Szóval szerintem pont az fog jobban elhízni, akin nincs súlyfelesleg. De nyilván másoknak más tapasztalatai is lehetnek.

2012. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"semmiképp nem szeretnék majd a babavárás alatt bármiről lemondani,amire a picinek szüksége lesz"


Ez egy nagy tévedés. Mármint hogy a babák mindig tökéletesen fejlődnek (a mi jóléti társadalmunkban éhezés gyakorlatilag nincs), mindent elvesz magának a szervezetedből, amire szüksége van. Ha nem táplálkozol megfelelően, akkor Nálad alakulhat ki hiánybetegség, vagy "elhízás", ha túl sok a szénhidrát.

2012. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


170 cm vagyok, 82 kg-mal estem teherbe, a kórházból 83 kg-al jöttem haza. Normálisan ettem a terhesség alatt.

2012. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!