Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három negatív teszt ellenére...

Három negatív teszt ellenére lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha túl korán lettek a tesztek végezve, akkor igen.

Ha mondjuk a nem várt menzesz idején vagy akkor lettek negatívak, mikor már meg kellett volna jönnie (1-2 hét késésnél), akkor kicsi a valószínűsége.

Ha pedig már akár több hét késésről van szó, akkor szerintem ki lehet zárni a terhességet, más ok lesz.

2012. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szept. 13-án jött meg, de csak barna folyásom volt, viszont előtte meg egy hónappal voltunk együtt utoljára a barátommal. Most pedig múlthét szombaton. Azóta voltam nőgyógyásznál, és mivel nem jött meg, ezért mondta,hogy csináljak kettő tesztet. Szerdán megcsináltam, egyiket reggel, másikat este, és mindkettő negatív.

Szerinted mi lehet a baj?

2012. szept. 30. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
És szeptember 13-a előtt csináltam az első tesztet, ami szintén negatív lett.
2012. szept. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!