Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mellfeszülés...

Terhes lehetek? Mellfeszülés nincs, és semmi olyan tünet, amitől azt hihetném hogy terhes lehetek, de mi van ha igen?

Figyelt kérdés
Elvileg holnap, holnap után kell megjönnie. A múlthónapban meg volt és előtte gyógyszert is szedtem , de úgy hogy a menstruációm első napján bevettem az első gyógyszert, de ettől függetlenül együtt voltam a párommal amikor megvolt. Csináltam tesztet két hete, mind a kettő negatív lett. Pecsételő vérzésem volt a gyógyszer miatt végig. Szerintem nem vagyok terhes, de Ti mit gondoltok? Fehér folyásom van tegnap óta, de ez szokott lenni néha. Lehet ez a menstruáció előjele?

2012. szept. 30. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem értek. Szedsz fogamzásgátlót vagy nem?
2012. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 1 hónapig szedtem, mert nem volt jó, mert véreztem tőle egész hónapban.
2012. szept. 30. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak azalatt az idő alatt szexeltünk úgy....
2012. szept. 30. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első hónapban teljesen normális a pecsételő vérzés, emiatt kár volt abbahagyni. Én is pecsételtem az első hónapban, a másodikban már egyáltalán nem.


És amúgy védekeztetek ebben a ciklusban? Ha nem, akkor természetesen lehetsz terhes. Nincs olyan tünet, ami "kötelező" lenne a terhességben, van, aki teljesen tünetmentesen terhes, meg olyan is, akinek 8 különböző terhességre utaló tünettel megjön.

Ha biztosra akarsz menni, pár nap múlva csinálj tesztet (2 héttel ezelőtt még igencsak korai volt, az esedékes menstruációkor kell!)

2012. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem. Negatív lett.
2012. okt. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!