Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellem csík, vagy hibás volt...

Szellem csík, vagy hibás volt a teszt?

Figyelt kérdés

A problémám a következő.

Ma csináltam egy tesztet reggel az első vizeletből.Három perc után elő jött egy nagyon halvány csík a control csík alatt,majd olyan 5 perc múltán el is tűnt.Fénynél és gyenge fényben is látszódott.A control csík szépen látszódott.Akkor most hibás a teszt,vagy szellem csík lett?


2012. okt. 1. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos meglepő válasz lesz, de: vegyél és csinálj egy újat. (amúgy mintha olyan lenne a leírásban tudtommal, h 3 perc után kell leolvasni és utána már nem értékelhető (or something like that))
2012. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj másikat és kiderül... Hányadik napon vagy? Ha már pár napja meg kellett volna jönnie akkor nem muszáj reggeliből csinálni, lehet bármikor.
2012. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már négy napja késik.Ez már a második teszt volt amit megcsináltam,és az elsőnél is ugyan ez volt.Kezdek kicsit berágni már.Ráadásul 2 különböző tesztet csináltam.
2012. okt. 1. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,hát nem tudom,de mindkét gyereknél eltettem a teszteket és még mindig totál jól látszanak a csíkok.A nagylányom kilenc, a pici pedig három éves.A dm-ben vettem mindkét esetben a teszteket és semmi bajom nem volt velük.
2012. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igazi pozitív teszten évekkel késöbb is látszódik a két csík akár mennyire is halványka. Milyen típusokat választottál?
2012. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
RapiClear volt az egyik.A másiknak már nem emlékszem a nevére sajnos.
2012. okt. 1. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind3 gyerekemnél használt tesztnél a mai napig megvan a 2.csík.

Szerintem,ha tényleg pozitív az nem tűnhet el.

Főleg kétszer egymás után 2 kül. tesztnél.

Igaza van a többieknek vegyél egy tesztet és reggel tesztelj újra.

Mivel eltelt közben idő már erősödnie kell a 2.csíknak.

2012. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!