Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten melyik meddőségit...

Budapesten melyik meddőségit ajánlanátok és ott melyik orvost?

Figyelt kérdés

Sajnos megszűnt az az intézet, ahol az első lombikot csinálták és szeretnénk majd kistesót.


ICSI lenne+nekem IR-em és pajzsmirigy-alulműködésem van.


köszi



2012. okt. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Róbert Klika-dr.Fülöp István


Sógornőméknek 13 éve után jött össze a baba a segítségével:)

Nekem "csak" ciklusgondjaim voltak,de így is a 8.orvos volt,aki tudott segíteni,és ma már 6 hónapos a kislányom.

Nagy szaktudású,emberileg is nagyon rendes orvos!

2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bp ÁEK dr. Vajda Miklós.Budán a Fény utcában is van magánrendelése. fiaimat Neki köszönhetem!:):)
2012. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyjából egyiket sem. RK-ból jöttem el 3 sikertelen lombik után, mikor is kiderült esély nem volt a sikerrek, a Kaáliban nagyon lehúzosak, csak a haver doki által adott papír jó. BMCről mindenki lebeszélt akár csak a Forgáchról és a Dévairól. Esetleg még a Versyst érdemes megnézni. ÉN bpről mentem Pécsre mert itt nem találtam, ott egyből sikerült.
2012. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bp-i Kaálival semmi bajom nem volt, nekem elfogadták a máshonnan vitt papírokat. Amit csak lehetett TB-re csináltattam és nem volt ezzel semmi gond. Minden más szempontból is normálisak és kedvesek voltak. Az első lombik sikerült, decemberre várjuk a babánkat. Sok sikert! Ja és Dr. Kovács Péternek köszönhetjük!
2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!