Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Hölgyek ilyenkor mi a...

Kedves Hölgyek ilyenkor mi a teendő? Nagyon nagy gáz van!

Figyelt kérdés

Szép Jó Napot Mindenkinek!


A helyzet az, hogy ismerek egy lányt már 5 éve. A legjobb barátok vagyunk, úgy a legjobb fiú - lány barátság ami csak létezhet. Tegnap este elmentünk pizzázni, de sajnos egyéjszakás szeretkezés lett belőle. Óvszerrel védekeztünk de elszakadt. Nekem már meg volt az orgazmusom, így csak az aktus után vettük észre. Mondtam, hogy vegyen be 72 órás tablettát. Azt mondta nem hajlandó bevenni, nem bánná ha terhes lenne. Mégis mit csináljak?? Nem akarok apa lenni, folytatni akarom a tanulmányaim, stb...


2009. aug. 4. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Mond meg neki,hogy nem akarsz apa lenni.

Bár nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagy, ha megtartja a babát azzal a feltétellel is, hogy neked nem lesz időd, kedved,stb foglalkozni vele, még pénzzel besegíthetsz


Persze elképzelhető, hogy magához akar láncolni egy gyerekkel, szóval feltétlenül mondd meg, hogy nem akarsz gyereket és tanulni szándékozol, nem fogsz a gyerekkel is foglalkozni...

Sajnos mást nem nagyon tudok javasolni...

21/L

2009. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha ezt meg kell beszélni.Ha nélküled is vállalja akkor nem tehetsz semmit szerintem.De egyáltalán nem biztos hogy terhes lett.

Viszont a barátságnak annyi,ez innen is jól látszik :(

2009. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, de csak annyit mondott rá, hogy nem fogja bevenni a tablettát, sőt örülni ha TŐLEM lenne babája.
2009. aug. 4. 14:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem biztos,hogy terhes lett!

Eléggé felelőtlen a lánytól,hogy csak úgy a nagyvilágba szülni akar egy gyereket.Főleg a mai világba?Beszélj vele nem lehet ennyire buta,hogy nem gondol a jövőre!De sajna nem tudsz mit tenni ha mégis az maradt és meg akarja tartani.Ha nem akarsz tőle gyereke akkor ezt kerek perec mond meg neki és ha terhes akkor rád nem számíthat.Hátha így észbe kap.

2009. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, este találkozunk. Megpróbálom megbeszélni vele a továbbiakat. Majd megírom mi lett.
2009. aug. 4. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Na hát ez marha jó.Megszüli a gyereket aztán meg a nyakadba varrja?Merta mi most szép és jó,lehet pár év múlva rossz irányt vesz.megállapodást kell kötnötök,valahogy meg kell győznöd hogy vegye be a gyógyszert.Nem tom mennyi idősek vtok,de úgy látom ha te még tanulsz,meg nem is akarod akkor felelőtlen dolog lenne bevállalni egy babát.Esteleg a szülei bevonásával lehetne rá hatni, ha annyira jóban vtok,gondolom ismered őket.Ha mégis terhes lesz és megtartaja a babát,akkor keress fel ügyvédet hogy mi a teendő,köteles vagy-e vállani az apaságot,stb.Ennyire nem értek a jogi dolgokhoz,de mindent az elején kell letisztáznod mert később megütheted a bokád.Amúgy ha spermicid volt az óvszer akkor az esély a terhességre meglehetősen kicsi.Ráadásul egyéjszakás kaland után nem várhatja el a lány hogy babát vállaljatok.
2009. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Én is gondoltam arra, hogy beszélek a szüleivel. Teljesen jófejek, szeretnek engem. Ha teljesen hajthatatlan a lány, beszélek velük...

2009. aug. 4. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is fáradj a győzködéssel az a lány nem fogja bevenni a 72 órást. A nők nagyon makacsak és ha valamit a fejükbe vesznek az úgy is van. Egyébként nem is biztos hogy terhes lett. Ha mégis és megakarja szülni nem sokat tehetsz föleg ha már felnőtt nő. A saját döntése. Attól neked nem kell elvenned elég ha a felelősséget vállalod hisz te is ott voltál az aktusnál és nem húzhatod ki magad a felelősség alól. De remélem nem lett terhes úgy lenne jobb mind kettőtöknek. Minden jót szia.
2009. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Minden szexuális aktusban benne van a lehetőség, hogy gyerek lesz belőle, akár védekeztek, akár nem. A tiétek sem kivétel.


Ha gyerek lesz, őt nem fogja érdekelni, hogy te gumit húztál vagy sem. Nem ő kérezkedik a világra, és bizony te is ott voltál, amikor megcsináltátok, a te génjeid fele lesz őbenne. Nem az anya fogja a nyakadba varrni a gyereket, hanem a gyereknek lesz JOGA tartásdíjra, a nevedre és édesapára.


Sajnálom, de ez a véleményem. Legalább megtanulod, milyen jó az egyéjszakás szex.

2009. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi az elképzelése. Hogyan fogja felnevelni? Veled vagy nélküled akarja? Aztán mondd el neki, hogy te miért nem akarod, hátha megérti. De azért remélem, nem lett terhes. Sajnálom, hogy igy jártál, tényleg.
2009. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!