Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik probálkozásra...

Kinek hányadik probálkozásra jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
elsőre de nem maradt meg.
2009. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre,és most 10hetes km vagyok.
2009. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
elsőre és egészségesen meg is született már
2009. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

elsöre? de szerencsések vagytok. gratula. nekem ez volt a 30. sikertelen honap..

32

2009. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3 év, nem tudom hány alkalom.
2009. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem ez volt az elsö hónap de spontán vetéléssel végzödött:(:(:(
2009. aug. 4. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első baba elsőre, sajnos őt elvesztettem, még egészen picike volt és missed ab. -om is volt. Többen mondták hogy ez után könnyen lehet teherbe esni, de akkor még csak a szomorúságommal voltam elfoglalva. Aztán picit megvigasztalódtam és úgy döntöttünk 2,5 hónap után, hogy újra megpróbáljuk, és tényleg sikerült, egészséges kisbabánk született. Aztán azon gondolkodtunk, hogy 2 éves kora körül jó lenne, ha lenne kistesója, úgy egyben menne a gyed, úgy nem szakítanám meg munkával és mire oviba kerülne a nagyobb, már megszokja, hogy van tesó, meg nem vagyok éppen egy mai csirke, így úgy gondoltam, hogy, ha jönni akar, jöhet. Úgy tűnik 1 hónappal a döntés után ismét sikerült teherbe esnem, most drukkolunk, hogy minden okés legyen vele is, még ultrahangon nem voltam. A kérdéseket, válaszokat olvasgatva minden korkülönbségnek meg vannak az előnyei/hátrányai, remélem, minden OK lesz a babával is, és velem is!
2009. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is elsőre sikerült, de sajnos missed ab-bal végződött az én terhességem is. Márciusban volt a terhesség elhalás, május óta újra próbálkozunk, de sajnos még nem sikerült.
2009. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.-vel egy évig probálkoztunk napi 3-4 alkalommal ,mire sikerult.Ennek 10 éve,most egyetlen alkalôommal nem vigyáztunk és 35+2h km vagyok.
2009. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: napi 3-4 alkalommal próbálkoztatok egy évig??? Nem heti 3-4 alkalomra gondoltál? Mert a napi 3-4 egy éven keresztül elég fárasztó lehet, ráadásul a spermák minősége sem az igazi... Elírás, ugye?
2009. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!