Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A duphaston nevű tabletta...

A duphaston nevű tabletta tényleg rövidesen meghozza a menstruációt?

Figyelt kérdés
Már 1 hete szedem és még semmi.Adjak még pár napot vagy hívjam fel a dokit,hogy semmi reagálás? Ha vki szedett ilyet kérem segítsen!
2009. aug. 5. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szedtem, mert GNRH kezelés után nem jött meg a mensim. Azt hiszem 10 napig szedtem, 2X1 adagot, utána megjött. De közben kaptam estrofemet és clostilbegytet is. Szóval, lehet hogy a "hormon koktel" segített, nem önmagában a duphaston.

2009. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én magában szedtem a Duphastont, mert nem volt ciklusom. 10 napig 3*1 szemet. Utána úgy 5 nap múlva megjött és utána kezdhettem a Clostit.

2009. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg akkor jön meg, ha beszedted az előírt adagot. Szedés közben nem jön meg.

2009. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 hét volt előírva 3*1-et szedtem. Ma telt le. Akkor pár nap múlva elvileg meg kellene jönnie? Remélem, mert már szeretném tudni,hogy mi van velem és csak a ciklus 3.napján jön az első vérvétel.A petefészkem tele van cisztákkal és kíváncsi vagyok a hormonokra.Meg persze a teherbeesés esélyére.
2009. aug. 5. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár nap múlva elméletileg meg kell jönnie.
2009. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!