Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt? Görbe lent.

Mondanátok véleményt? Görbe lent.

Figyelt kérdés
Ez már nagyon hosszú ciklusom a pajzsmirigy miatt. Szerintetek ha volt is ovu melyik nap? Már ez a harmadik napja hogy mindjárt megjön érzésem van de semmi. Nagyon félek ha baba akkor nehogy baj legyen. Hosszú a várólista az endokrinológián:)
2012. okt. 10. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt:O


[link]

2012. okt. 10. 10:23
 2/8 A kérdező kommentje:
hosszú a várólista az endokrinológián:( így akartam írni de fordítva van a gépemen nem is értem. Köszi ha írtok.
2012. okt. 10. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! ha volt is tényleg ovud talán 44 napnál!! de nem vagyok biztos benne!!
2012. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, csak a 44.napnál volt az ovud!!!!! Rosszul húzta be!
2012. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nagyon szép görbe, legalábbis nekem tetszik. Szépen fent van a hőd.

Milyen pajzsmirigy problémád van? Mennyi a tsh értéked és milyen gyógyszert szedsz? Csak, mert nekem is pajzsmirigy problémám van, és érdekelne a te eseted is. :)

2012. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Sajna akkor biztos megjön:(

Pont akkor nem voltunk együtt. Nekem túlműködésem van a tsh alacsony az ft4 magas. Gyógyszert most nem szedgettem mert rosszul voltam és a mentő vitt be nyáron a kórházba. Ott azt mondták le kell állni a gyógyszerrel mert 150 volt a pulzusom miatta. Időpontot kellett kérni és még várnom kell mire bejutok. Már kerítettem egy magándokit valószínű hozzá megyek. De jó ha megvan a másik időpont is. Lehet, hogy ha nem baba jobb is nehogy baja legyen inkább állítsák be rendesen gyógyszerrel és akkor kevesebbet kell aggódnom.

2012. okt. 10. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia .Én is pajzsmirigy túlmukodéses vagyok. Ha babás vagy attól a picinek semmi baja nem lesz de, azért orovs ellenörizzen.Akinek alulmukodése van náluk lehet probléma a baba számára.
2012. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, neked mennyi az értéked? Én is várom, hogy beálljon az érték, már csak a tsh-mnak kéne még rendeződnie. T4, t3 rendben van, tüneteim nincsenek és a szívemre sem kell már gyógyszert szednem.
2012. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!