Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélésem volt múlt...

Spontán vetélésem volt múlt hónapban, most pedig 2 napja késik?! 6 hetesen vetéltem el, de magától kiürült minden "szerencsére".

Figyelt kérdés
Éreztem utána a peteérést és most nem jön meg. A melleim feszülnek, de nem érzem, hogy meg akarna jönni. Elvileg most nem próbálkoztunk, szóval nem hiszem, hogy terhes vagyok. De akkor miért nem jön meg?
2012. okt. 11. 07:50
 1/4 A kérdező kommentje:
az igazsághoz még hozzátartozik, hogy megszakítással védekeztünk
2012. okt. 11. 07:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és minden kiderül.Ha pozitívat szeretnél,akkor nagyon szorítok!!
2012. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát az orvos azt mondta, hogy egy ciklust legalább várjunk meg mielőtt újra próbálkozunk, bár nem mindenki vár ilyenkor. persze, hogy örülnék a pozinak, de nem próbálkoztunk, szóval nem hiszem sajnos :(
2012. okt. 11. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Vetélés után lehet, hogy még nem állt helyre a ciklusod.

Általában ilyenkor kicsit később jön a menzesz, mint a vetélés előtt. A 2. ciklustól már helyreáll a korábbi rend.

2012. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!