Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes elkezdeni a cickafark...

Érdemes elkezdeni a cickafark teát, ha 29-34 napos a mensim?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát nagyon, hátha ez segítene.
2012. okt. 11. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok kedves kerdezo!Nekem is 29-35 nap kozott van a ciklusom, es ha ma vagy holnap megjon, akkor a menzi utolso napjatol fogom inni a cickafark es a palastfu teat.Szerintem egy probat meger!A napokban rengeteget olvastam a teak hatasukrol, es tobb nonek bevallt, mint akinek nem.Es legtobb esetben azoknal nem, akiknek szabalyos volt a ciklusuk pl(28 nap) azoknak osszezavarta a ciklust.Gondolom kerdezo, te is babat szeretnel.En mindenkeppen kifogom probalni a menzi vege fele.Sok sikert kerdezo!
2012. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én egyszer próbáltam már, de megijedtem amikor kitolta a mensimet, és tovább volt meg így abbahagytam, de azóta rendszertelen lett ezért hátha most válik csak be igazán. Nagyon szeretnénk babát, igen. :)
2012. okt. 17. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veled kerdezo?neki fogtal ujbol a teaknak?En mar 2 napja iszom, es kivancsi vagyok milyen a kovetkezo menzi, mar egyaltalan , ha lesz, de remelem, hogy nem.Sok sikert kerdezo!
2012. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Végülis nem ittam, ha most megjön hó elején, akkor nekifogok. Méhpempő kapszulát szedtem, 4 napja volt ovu, hát drukkolj, hogy sikerüljön a baba! Én is szorítok neked! :)

2012. okt. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!