Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap mennem kell hormonvizsg...

Holnap mennem kell hormonvizsgálatra mert a mensim 4 napot késett, ebből 2 nap barna váladék, utána élénk piros darabos vérzésem volt. Orvos szerint korai vetélésről vagy terhességről is lehet szó, mit gondoltok valóban így van?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen?
2009. aug. 6. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen feltételezés, hogy pár nap késés hátterében lehet nagyon korai vetélés. A dolog nem zárható ki, de ilyen esetben nincs orvosilag igazolt terhesség ezért nem is biztos, hogy így volt.
2009. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

holnap ezért kell menjek hormonvizsgálatra.

ha vetélés voltm, csinálnak velem valamit?

2009. aug. 6. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

4nap késésnél már orvosnál voltál?

Ha vetélés ,amit őszintén sajnálnék,nem csinálnak semmit,kiürül magától.

Majd írd meg mi volt,figyelünk.

2009. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam dokinál, de folyamatosan konzultáltunk, mondta hogy kaorai még a baba kimutatása így várjunk péntekig, de hamarabb történt meg ez a fura vérzés.

Azt mondta hogy a terhesek 50%-a sajnos így végződik, ne legyek szomorú, igazából peteérésem nem volt ez a harmadik hónapunk hogy nem sikerült a baba.

A kezelés 2. hónapjától Duphastonnal kezeltek akkor lett is peteérésem, ebben a hónapban vagyis a 3. hónapban Closty + Duphaston, eddig soha nem késett, óramű pontos volt...most mi lehet?

2009. aug. 6. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és elég sok tünet látszott rajtam ami terhességre utalt, mellduzzadás, a hasam alja kidudorodott, ami még nem múlt el, állandó fáradtságérzet, folyamatosan aludnék, és attól hogy megjött nem múltak el a tünetek, ma reggel már szédültem is, és el tudnék aludni bárhol
2009. aug. 6. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nyugi! Én minden hónapban így vérzek, bár most késett először 4 napot. Én nem is szeretném tudni, ha elvetélnék. Ha majd 3 hetet késik akkor megyek orvoshoz, vagy pozi teszt esetén vérzéskor, de addig nem. Még van 3 hónapom és letelik az 1 év akkorra sem lesz baba mindent kivizsgál a doki. Nem hajt a tatár! Már a 3 éves gyes-nek is lőttek...
2009. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te terhes vagy? Ha igen akkor nem rendellenes neked a vérzés, vagy mit mondott a dokid?
2009. aug. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!