Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincs peteéréskor...

Miért nincs peteéréskor tojásos, nyúlós nyákom? Lehet ezért nem esek teherbe? A többi lent

Figyelt kérdés
Peteéréskor nincs tojcsis,nyúlós nyákom.Enyhén vizes nyákom van peteérésnél,de ennyi.Mitől lehet ez?Lehet ezért nem sikerűl a baba?Van erre valami megoldás?(nyák)

2012. okt. 13. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok sajnos valaszolni a kerdesedre. Engem is erdekelne ez a dolog. Nekem eddig volt minden honapban. Ebben a honapban viszont csak vizes folyasom volt az ovu kornyeken. Ebben a honapban probalkoztunk eloszor a babaval es epp most nem volt nyakom, pedig nsgyon figyeltem es vartam hogy legyen.

Remelem tudja valaki, hogy ettol fuggetlenul van -e peteeres.

2012. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a nyák miatt nem sikerül, ha amúgy van peteérésed. A tojásfehérjés nyák ugyan segíti a spermiumok haladását, de hiány nem gátolja őket, tehát a teherbeesést sem.
2012. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mindenkinél nyák, és mégis terhes tud lenni. Nekem volt nyák bőségesen, sajnos mégsem lettem terhes. Viszont szerintem akinek csak néha nincs nyák akkor éppen nem volt peteérés, ezt magamon így tapasztaltam.
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!