Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés? FONTOS!

Ovulációs teszt kérdés? FONTOS!

Figyelt kérdés
Hogyan kell használni, mikor kell tesztelni?Hogy van ez a pozitív negatív dolog?

2012. okt. 13. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
melyik a legmegbízhatóbb ovu teszt?
2012. okt. 13. 18:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Gabriel márkájú LH tesztet használtam.Általában 28 napos egy ciklus,ehhez írok egy pl.Ha 28 napos a ciklusod,akkor kb a 14. napon van ovulációd.Az LH tesztet úgy kell használni,hogy az ovu előtt pár nappal el kell kezdeni.Pl ha a 14. nap környékén van ovud,akkor szerintem érdemes a 11.-12. nap körül elkezdeni a tesztelést.Minden nap el kell lőni egy tesztet(én este csináltam mert ezt nem reggeli vizeletből kell) egészen addig,amíg nem lesz pozitív.Ugyan úgy működik,mint egy terhességi teszt.Van kontroll csík meg teszt csík.Ha a tesztcsík is megjelenik a kontroll csík mellett,akkor pozi a teszted.Ami azt jelenti,hogy 24-36 órán belül peteérésed lesz,és akkor a legnagyobb az esélye a teherbe esésnek.Ha babát szeretnél,akkor azon a napon legyél együtt a pároddal amikor pozi lesz a teszt,meg másnap is ajánlott együtt lennetek.Én így estem teherbe. :) A tesztelést egészen addig kell csinálni,amíg a pozi teszt(ek) után nem lesz újra negatív.Bocsi,hogy ilyen hosszan írtam le. :) Remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja a legfontosabb kimaradt!!Csak akkor számít pozinak a teszt,ha ugyan olyan erős a teszt csík mint a kontroll csík!!Ugyan is míg a terhességi tesztnél már a halvány pozi is terhességet jelent,itt nem!!Itt a halvány teszt csík még csak azt jelzi,hogy közelítesz az ovulációhoz,ami napokon belül fog bekövetkezni!!Ezért kell naponta ellőni egy tesztet!!
2012. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm !!!!!!
2012. okt. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!