Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhet beágyazódást?

Jelezhet beágyazódást?

Figyelt kérdés

A ciklus 14. napján voltunk együtt. Nekem akkor van tüszőrepedésem. Ez most is így volt, a nyák tojásfehérjeszerűsége és átlátszósága is ezt jelezte.

Ma vagyok a 19. ciklusnapon. Ilyenkorra nekem már teljesen el szokott tűnni a nyák, vagy legalábbis alig észrevehető. Most azonban még mindig feltűnően sok és krémes. Problémát nem okoz. Kicsit korai lenne a beágyazódáshoz, hisz az majd mostanság kezdőik (ha kezdődik), de ettől függetlenül lehet levonni valamiféle következtetést levonni a "tünetből" addig is, amíg biztosan kiderülhet?

Sokféle "hivatalos" leírást olvastam már a témáról általánosságban, ezért most elsősorban tapasztalatokat szeretnék kérni. Köszi Nektek előre is:-)



2012. okt. 14. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!