Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom okt.16-17-ére.14-én...

Nem várom okt.16-17-ére.14-én voltunk együtt lehet belöle baba? Mostmár megjön akkor is ha megfonna?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem igen, megjön, mivel 7 nap a beágyazódásig minimum. és nem biztos hogy így meg fog tapadni.
2012. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ilyenkor teherbe esel. Max ha késői peteérésed volt. De ha megvolt már korábban az ovud, akkor elég esélytelen, hogy akár extra peteérésed is legyen akkor. Hogyha mégis bekövetkezne, nem tudom, hogy megjönne-e. Mivel a visszamaradt tüsző sárgatestté alakul, és progeszteront kezd termelni, szóval fenn tartja a progeszteron szintet. De mint mondtam, erre azért ne nagyon számíts.
2012. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!