Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit pesszimista vagyok....

Ibronka kérdése:

Kicsit pesszimista vagyok. Röviden. Lombikbébi nem lehet mert magas az fsh értékem. Az orvos a petesejt donációt javasolta. A párommal döntöttünk ezt nem vállaljuk. Viszont kb.9-10 napja volt ovulációm amit a teszt is kimutatott. Megbízható?

Figyelt kérdés
Próba szerencse. A menstruációm nem jött meg. Megjegyzem a peteérés 3-4 nappal volt a menstruáció várható időpontja előtt. A kérdésem az hogy a beágyazódást is meg lehet érezni? Ma enyhe menstruációs görcshöz hasonló tüneteim voltak, de a menzesz sehol. Megjegyzem még az ideje sincs itt. Esetleg ha mégis szerencsénk volt, akkor biztosan tudom hogy 9 nap telt el az együttlétünk óta. 42 éves vagyok és még nincs gyermekem. Vajon lehetek e terhes?
2012. okt. 15. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csodák mindig vannak, szerintem lehetsz terhes. Én nagyon szurkolok Neked! Kérlek, majd írd meg hogy van-e baba.
2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást! Mindenképpen megírom ha pozitív a válasz. :-)
2012. okt. 15. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, csodák vannak. Egyébként örökbefogadáson nem gondolkoztatok? (Sokszor pont az örökbefogadás után sikerül spontán a teherbeesés is... ez is bizonyítja a csodák létét. :) )
2012. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A párom nem szeretne örökbe fogadni. Pedig én benne lennék. Hiába hozom fel az indokokat. Azt gondolom ha Isten és a sors megadja nekünk a babát ez a dolgom, de ha nem ennek is megvan az oka, de ez nem jelenti azt hogy nem fáj hogy nem tapasztalhatom meg milyen anyának lenni.
2012. okt. 16. 05:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem értem, miért ne lehetne lombik? Mennyire magas az FSH-d? Az enyém 12,6 és az még belefér, 42 vagyok én is.:))

Nekem nem mondták, hogy nem lehet.

A természet lehet hogy megoldja ezt most nálad magas fsh-nál is. Szorítok.

2012. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szorítok nagyon!

Remélem sikerült!

2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mennyi a normál és mennyi az ami még "belefér". Az orvos nem mondta meg. Viszont a leletet elkértem és ott ki van emelve hogy 45,3. Kétszer is megnézte egymást követő hónapokban. Szerintem ez nagyon magas. A petefészek kimerülőben van, menopauza. Tudom hogy vannak olyan hónapok amikor még van peteérés. Talán így volt most is. Nem merek tesztet venni, félek a csalódástól. Ha a menzesz idején feszül a mell akkor van remény. Természetesen akkor irány az orvos. 11. nap. Enyhe menstruációs tüneteim vannak de még mindig semmi. Lehet hogy már kimaradozik.. Túl vagyok 3 bőgésen. Tudomásul kell vennem ha nem lesz baba. Másban kell megtalálnom az örömöm. Bár én mindig azt vallom a nő anyának született.
2012. okt. 17. 19:29
 8/11 anonim válasza:

Kedves ibronka!


Megkérdezhetem, ha ennyire vágytok gyerekre, miért nem akarjátok a petesejt donációt? Bár nem a vér szerinti anyukája lennél, de együtt végigélhetnétek a terhességet, a párodnak a sajátja lenne, tehát tőle örökölne sokmindent. És ha egy nő kihord egy babát, megszüli, és azt a kezébe adják, kizártnak tartom, hogy valaha is ne érezné sajátnak. Az örökbefogadást nem ajánlom, közeli családban volt rá példa, hogy az örökbefogadott gyerek teljesen tönkretette a szüleit, pedig kicsi korában nagyon aranyos volt, és remek körümények között és szerető családban nőtt fel.. Én a helyetekben átgondolnám újra a petesejt donációt...

2012. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak:))) Én ugyanezt javasoltam priviben.:)))
2012. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, mi a baj a donációval? Én is arra készülök.
2013. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!