Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy valakinek terhesség mellett normális menstruációja és teljes tünetmentessége (émelygés, mellfájdalom, mellnövekedés, stb) áll fenn?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, hogy valaki elviekben normális védekezés mellett, normálisan menstruál és később kiderül, hogy terhes. Akkor mikor lehet valaki biztos benne, hogy nem esett teherbe? 9 hónap után. Jó tudom, hogy ez nagy sarkítás, de mégis. Vagy minden menstruáció után tesztet kellene csinálni. Azt anyagilag ki engedheti meg magának luxuskiadásként? Tehát mikor lehet valaki teljesen nyugodt affelöl, hogy nincs baba? Csak a szexmentes élet a megoldás?

2012. okt. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért erre igen kevés az esély.

Ált. megváltozik a vérzés, csak a nő úgy van vele, hogy "véreztem, úgyhogy minden oké".

Az nem érdekli esetleg, hogy fele annyi ideig se tart, vagy csak pecsétel vérzés helyett...

2012. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon ritka, és egy idő után azért vannak egyértelmű tünetek... ha mást nem, a magzatmozgást tutira észreveszi a nő. :)

(De amúgy tényleg nagyon ritka, hogy valaki terhesség alatt rendesen menstruál!)

2012. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind a 3 gyerwkkel volt a fogantatas utan NORMALIS mensim 3-4 alkalommal meg

Nem volt kevesebb vagy rovidebb mondjuk nekem alapbol nagyon gyenge es rovid (3 napos)

Aterhessegeim tunetmentesek voltak se hanyinger se egyeb

Hat soha nem lehet biztos a ember lanya

2012. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó! Honnan tudtad akkor, hogy terhes vagy?

2012. okt. 16. 06:35
 5/6 anonim ***** válasza:

sehonnan


mikor elmaradt akkor elmentem dokihoz 12-16 hetes voltam alt mire elmaradt végig a terheseg alatt jol voltam alig hiztam végig aktivan eltem szal 1000bol 1nek van ekkora mazlija


mondjuk tervezett gyerekek voltak nem lepodtem meg h az vagyok :-)

2012. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm az első terhességénél majdnem fél időszakig menstruált rendesen! Szóval nem lehetetlen ,de nagyon nagyon ritka az ilyen eset!
2012. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!