Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellem, lehetek terhes?

Fáj a mellem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 08. 17. én múlt el a menstruációm és nagyon fáj a melleim! 11. én kéne megjönnie de, közben próbálkozunk a párommal, hogy legyen gyerekünk! Hogy fáj a mellem, lehetek e terhes! Sajnos a terhességi testbe nem bízok, meg mert az előző terhességemet sem mutatta ki, de akkor semmi jelek nem voltak! Kérlek benneteket, segítsetek a tanácsaitokkal! Válaszokat előre is köszönöm! Sziasztok
2007. aug. 29. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha folyamatosan próbálkoztok, akkor miért ne lehetnél terhes... A mellfeszülés, esetleges fájdalom az egyik terhességi gyanujel. Egyébként nincs két egyforma terhesség. Az, hogy az előző terhességedben nem voltak ilyen tünetek, az nem jelenti azt, hogy most sem lesznek. Véleményem szerint terhes vagy, de menj el nőgyógyászhoz, ő tud okosat mondani. Mindenesetre én szorítok nektek! Ha pedig mégsem lennél az, hát akkor hajrá, próbálkozzatok tovább!
2007. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel, nekem is ez volt ajele, hogy terhes vagyok, hogy fájt a mellem.
2007. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!