Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van az hogy valakinek...

Hogy van az hogy valakinek kiszakad a gumi vagy elfelejtett bevenni fogamzás gátlót, és terhes lett, én meg számolgatok mindent meg teszek és nem?

Figyelt kérdés

Olyan hihetetlen, hogy ennyire nehéz!

Mind ketten egészségesek vagyunk fiatalok vagyunk minden stimmel, és mégsem sikerül!



2012. okt. 17. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A jó időben kell lenni a jó helyen :) Ne görcsölj rá, olyan nincs, hogy ne sikerüljön!! Ne azért szeretkezzetek, hogy összejöjjön a baba, hanem az élvezet miatt, engedd el magad, és ne izgulj azon hogy "most sem fog sikerülni.." mert akkor tuti nem :) Sok sikert!!
2012. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ovulációs tesztet próbáltad, hőmérőzéssel kiegészítve? Én hiába számolgattam, meg vezettem mindent a ciklus.hu-n, sosem akkor volt pé-m, amikorra a gép kiszámolta. 2 év próbálkozás után vettem egy csomag ovutesztet és az első (!) hónapban sikerült.

Az is fontos, de ezt nyilván tudod, hogy a "kritikus" :)) napokon csak naponta egyszer (tehát 24 óránként) szabad szeretni egymást, sokat a 36 órára esküsznek, hogy a spermák bitang erősek legyenek. :)


Hajrá, én szorítok és hogy a kérdésre is válaszoljak: azért van ez így, mert a sors nem mindig igazságos. A másik klasszikus kérdés: miért mindig a jók mennek el? :(

2012. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ovulációs tesztet is használok pozitív volt szexeltünk egy jót :D de érzem hogy talán most se sikerült :S
2012. okt. 17. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél negatíííív! A pozitív ovutesz napján és még két napig tessék "dolgozni" az ügyön, de tényleg nem sűrűbben, mint 24 óra. Meg lesz az eredménye, meglátod!

Remélem, már nem is lesz rá szükséged jövő hónapban:) Gondolj Te is erre és próbálj sokat pihenni, sétálni, egyél finomakat és várd a babát, jönni fog ha itt az ideje, meglátod!

2012. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm igyekszem csak tudjátok hogy van ez...

nehéz...

de igyekszem

2012. okt. 17. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Istenem, mintha magamat hallanám vissza 2évvel ezelőttről :)

Én is számoltam, írtam, könyveltem...mindent megtettem/megtettünk. 9hónap kellett, hogy összejöjjön a babánk. Én már a lelkem mélyén feladtam, hogy már nekem tuti nem lehet babám, nagyon el voltam keseredve, az utolsó hónapban már nem is "idegeskedtem" rajta, úgyhogy nagy öröm volt a pozitív teszt :) Na jó nekünk éppen a téli időszakban jött össze a kis drágánk amikor a munkahelyeinken nincsen nagy hajtás és stressz, szerintem ez is segített :)

Így utólag belátom, hogy tényleg nem szabad teljesen rástresszelni a babaprojektre.

Sok sikert, hidd el hamarosan meglátogat titeket is gólya :)

2012. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Elso babara ket ev egytalan nem hosszu vagy furcsa dolog Az a baj ebben a fogyasztoi tarsadalomban mindenki mindig mindent akar es azonnal rogton es most.

A noi test nem oramu nem programozhato turelem es varakozas a gyerek az emberiseg tortenelmeben mindig is aldas volt nem megrendelt dolog. Vard az aldast szeresd a ferjed es turelem.

2012. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt mondta a barátnőm! Hogy én milyen szerencsés vagyok, mert ahogy kitaláltuk a gyereket, már jött is, ők meg két éve próbálkoznak. Kérdezte,hogy hogy csináltuk!:)

Mondtam,hogy szerintem ott rontotta el,hogy már a 3. hónap után teszttel szórakozott, meg időzített együttléttel stb. Én pl. sosem gondoltam,hogy nem leszek terhes. Lehet,hogy ez is segített. Jó nem azt mondom,hogy akinek már egy jó ideje nem jön, az ne csináljon semmit, de pl. ezen az oldalon is rengeteg olyan kérdés van,hogy mit próbáljanak ki, aztán meg kiderül,hogy még csak most kezdenek próbálkozni.

Én egy borgőzös estén jó elmagyaráztam neki,hogy hagyja már ezt a nagyon akarást, csak két hónapot adjon maguknak úgy,hogy a szexen kívül semmit nem csinál. Ha nem jön össze, tőlem mindent csinálhat ugyanúgy tovább.

A 2. hónapban terhes lett!

2012. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!