Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után 38. napra jött...

Missed ab után 38. napra jött meg az első menstruációm! Ilyenkor mihez képest, hogyan kell kiszámolni az ovuláció napját? Minél hamarabb újra várandós szeretnék lenni! Az első baba (missed ab) 2év7 hónap után sikerült!

Figyelt kérdés

#missed ab #ovuláció kiszámítása
2012. okt. 18. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem alig egy ève volt missed ab.-om ès nekem is 38 napra jott meg utànna eloszor. Ezutàn 22 napra. Kellett ido, mire a hormonok rendezodtek. Azt mondjàk a 21 napnàl rovidebb ès a 35 napnàl hosszabb ciklusnàl nagy az esèlye annak, hogy nem volt pè.

Egyèbkènt ha volt, van, ki lehet szàmolni ugy, hogy a menzesz elso napjàtol visszaszàmolsz 14 napot. Ha volt a ciklus soràn pè,ami eshet elobbre, kèsobbre a megszokotnàl, de a menzesz mindig az azt koveto 14. napon jon meg. Ha nem sikerult teherbe esni mondjuk...:)

2012. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusban volt missed ab-om.( hetes babót vesztettünk el./ hét pihit javasoltak(szexmentes!)Aztán megjött 25 napra rá a műtétre.Kivártuk az időt.Már szeptemberben próbálkoztunk, de abban a hónapban még peteérésem sem volt mert sokáig bennem volt még a hcg sajnos.Még jelei sem voltak a peteérésnek, ezért így enélkül teherbe se estem.Azóta újra próbálkozunk és most késik:)Tapasztalat, hogy sajnos ilyenkor annyira felborul a szervezetünk, hogy semmi se biztos még pár rendes mensi-ig.
2012. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!