Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ostoba kérdés de én...

Lehet ostoba kérdés de én felteszem! Lehet a ciklus 9-dik napján ovu?

Figyelt kérdés
egyszer éreztem 9 ciklus napon aztán 17 napnál!amúgy átlagosan 31 napos a ciklusaim!én úgy voltam vele,hogy 23-án fog megjönni!de már nem vagyok biztos benne!mert a ciklus 23-dik napján nagyon begörcsöltem olyan volt mintha meg akarna jönni pedig nálam nem szokott ilyen lenni!ha úgy nézzük pont akkor amikor kellett volna ha 9 cn napon volt ovum!

2012. okt. 20. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklus bármelyik (!) napján elképzelhető ovu, még mensi alatt is. Nem egyforma minden ember, sőt, egy adott emmbernél ciklusonként is lehet eltérés. Lehet, hogy ez egy ilyen hónap! :)
2012. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!nem sok esély van akkor?mert elég rövid lenne így ez a ciklus! 23 nap!megvárom akkor a 23-át! csak fura voltak az egybeesések!
2012. okt. 20. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
bármikor lehet ovu, de persze ritkább ilyenkor mint a fél időben. Én is egy extra peteérésből lettem a ciklus 24. napján, miközben Anyumnak 25-26 napos ciklusai voltak akkoriban.
2012. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia Ági!

hát sajnos tuti nem akkor volt az ovum! mert tegnap délután teszteltem és negatív lett! de még most nem késik most már megvárom a 23-át! tegnap délután volt olyan érzésem,hogy mindjárt megjön pedig nekem nem szokott ilyen lenni mert ha így érzem még aznap meg is jön! és még nem jött meg! ráadásul ma reggel igaz nem akkor mértem a hőm amikor szoktam de felkelés előtt mértem és 37,2 volt! tegnap reggel meg 36,9 volt! fáj a mellem pedig ilyenkor már enyhül és amikor megjön el is múlik!! hát nem tudom!!írj ha gondolod!

2012. okt. 21. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai volt tesztelni, mindenképp várd meg a 23.-át. Remélem sikerült:)
2012. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem írtam ,hogy a páromnál azoospermiát állapítottak meg! ami azt jelenti nincs spermája! igaz ezt augusztus 2 -án tudtuk meg ami júliusi sperma vizsgálat eredménye antibiotikumot szedet mert valamit találtak nála! de már rég volt! naivan hangzik így,hogy reménykedek! de fura ,hogy ezeket érzem!
2012. okt. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!