Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetetk ez igaz? Tapaszta...

Szerintetetk ez igaz? Tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk!Igazából biztosan felvetődött mindenkiben a gondolat, hogy a szülés milyen lehet....1. babánál persze.Igaz az, ha valakinek a mensi sem fáj, nem görcsöl, nagyon "jól" viseli, akkor a szülés is fájdalommentesebb, mint aki minden hónapban görcsöl?Vagy nem függ össze?
2012. okt. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire függ össze, de a szülés fáj. Pont. Ki lehet bírni azért. :)
2012. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze.

Nekem a mensik egész kibírhatóak, a szülésről nem ez a két szó ugrik be elsőre.

2012. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a mensit észre sem vettem/veszem , asz ülést 20 év után sikerült feldolgoznom valamennyire .
2012. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt bajom a mensi alatt, jött és ment.

Igaz, én sürgősségi császárral szültem, de azóta majd megdöglök szó szerint, ha megjön.

Olyan görcseim szoktak lenni, hogy összeesem és kuporodom, mint akit ütnek-vágnak egyfolytában.

Ráadásul a hideg ráz mindig, és sápadt vagyok.

A derekam persze leszakad és érzem a csontjaimban, hogy iszonyatosan fájnak!


Engem a császár nem viselt meg annyira, mint az első mensi! Másnap már ugyanúgy "szaladtam", mint azok, akik természetesen szültek!

2012. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy van összefüggés. Nekem nem nagyon fájt a menzi, ha mégis, akkor viszont majd' megdöglöttem. Az első szülésemre nagyon jó visszagondolni, a legszebb emlékem, pedig pokolian fájt, kisebb komplikációk is voltak. De az a fájdalom teljesen más, mint amit bármivel is össze lehetne hasonlítani, hiszen csak néhány óra és tudtam, hogy úgyis elmúlik. :) A második császár lett sajnos, bár a műtét nem fájt, de az utána lévő 1 hét borzalom volt. A hasfájás, majd a fejfájás annyira megviselt, hogy lábra sem bírtam állni szinte. Inkább ezer sima szülés, mint egy császár...
2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze. Császároztak engem is, utána pokol volt egy hétig, azt hittem nem élem túl. Borzalmas volt. Viszont a mensim utána már egyáltalán nem volt olyan vészes mint szülés előtt, amikor a falat kapartam olyan görcseim voltak. De szeretnék még egy babát akkor is, ha fáj a császár, nem érdekel. :)
2012. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!Mindenkivel egyetértek, igen, ha fáj is, akkor is a legcsodásabb dolog!Sok boldogságot Anyukák!
2012. okt. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!