Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal...

Nem várt előtt 2 nappal negatív teszt, mensi sehol? SoS

Figyelt kérdés
nem várt előtt 2-3 nappal csináltam egy facelle terhességi tesztet ami teljesen negatív, azóta már meg kellett volna jönni de semmi, bő krémes folyás, semmi mensis görcs, pedig én már napokkal előtte nagyon görcsölök. Attól hogy negatív lett a tesztem lehet még baba ?
2012. okt. 21. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Persze h lehet baba:) ismételd meg a tesztet:)
2012. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemvárt előtt tesztelni nem érdemes, bár nagyon sokan nem bírják ki. Én sem bírtam, bár nemvárt előtti napon teszteltem mindig (3 hónapig), mert valahogy úgy voltam vele, hogy inkább legyen a teszt negatív, mert akkor könnyebb elfogadni a tényt, mintha abból tudnám, hogy nem sikerült, hogy reggelre megjön. Tehát 3. hónapban is menzi előtti nap teszt negatív volt, de másnap csak nem jött meg. Aznap sem és utána való nap sem.... A menzis tüneteim megvoltak, elkezdtem reménykedni. A mellem is fájdogált kicsit, de már nem hittem benne, mert előző hónapban is fájni véltem, bár nekem az első babánál az volt az egyetlen terhességi tünet, hogy a mellem fájt és nem jött meg. Aztán az elmaradt menzi utáni 2. reggelen mégis csináltam egy tesztet első pisiből és nagyon-nagyon halvány pozitív lett!!! :D Majd 2-3 nap múlva már a délutáni is elég erős lett, menzi sehol. Most lesz 4 hetes a kisfiam.... :D Szóval amíg nem jön meg, van remény!!!


Drukkolok neked!!!! ++++++

2012. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiadhoz :) Nagyon örülnék ha így lenne nekem is, most még tesztet sem tudok venni az ünnep miatt ha addig nem jönne meg. majd csak szerdán.
2012. okt. 21. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező én is szerdán tesztelek:)Én 17.-re nem vártam vagyis az volt az első nap, hogy megjöhet, onnantól kezdve a mai napig meg kellett volna jöjjön, de még semmi és jele sincsen!A melleim feszülnek és néha viszketnek és feszül a méhemnél is.Nagyon reménykedünk, hogy ha szerdáig nem jön meg akkor a teszt pozitív lesz:)

Drukkolok NEKED is nagyon!!:)

2012. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanúgy érzek, mint az utolsó, de havi még sehol. Kedden tesztelek.
2012. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Írjátok majd meg mi lett az eredmény :) Megy a drukk mind kettőtöknek! Remélem nekem sem jön meg és énis pozit tesztelek :))
2012. okt. 21. 17:52
 7/20 A kérdező kommentje:

na ki hogy áll ? :)

Nekem még mensi sehol, sok fehér folyás és néha mensi görcs néha semmi o.O sokat szédülök.

2012. okt. 22. 16:37
 8/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mensi sehol, mensi szerű görcsök vannak, valami fehér, de nagyon kevés folyás van. Te mikor tesztelsz kérdező?
2012. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

úgy látom nagyon egyforma tüneteink vannak :DD

Hát én ha addig nem jön meg akkor szerdán :)

És te ?

2012. okt. 22. 18:18
 10/20 anonim ***** válasza:
én holnap szeretnék, de nagyon félek. Már egy órája nagyon fáj a hasam és pisilni is félóránként járok. Inni ugyan annyit iszok mint azelőtt, sőt még talán kevesebbet.
2012. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!