Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm kb két hete volt,és az utóbbi néhány napban borzalmasan émelygek,meg ilyenek... Nemhiszem hogy gyomorrontás lenne vagy ilyesmi. Jah és azt hozzáteszem hogy a barátommal úgy szoktunk szexelni,hogy a gumit az elején felhúzza,majd a vége fele leveszi,de nem bennem élvez el...Így lehetséges?

2012. okt. 21. 16:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek hogy meg vannak duzzadva a melleim és ingerült vagyok.
2012. okt. 21. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyire hamar még tüneteid nem lehetnek. A megszakításos módszer nem nyújt 100%-os védelmet, ezt mindenki tudja. Tesztet éppen csinálhatsz, hogy megnyugodj. Lehetsz terhes a módszer szerint, amúgy viszont nem valószínű
2012. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért lehetséges hogy veszek egy tesztet. :)
2012. okt. 21. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy off,de meg kell hogy kérdezzem:Akkor tulajdonképp minek "használtok" így óvszert?Mert ez sem a nemi betegségektől,sem a nem kívánt terhességtől nem véd....de még a logikáját sem értem!?
2012. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt igazából én se értem,már nem egyszer kérdeztem a barátomtól..xD De hát ő tudja.
2012. okt. 22. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:
"de hát ő tudja"... ez most komoly? Nem is tudom, hogy mosolyt vagy szomorú arcot írjak-e...szeretnétek babát, vagy ha jön, akkor jön? Csináltál tesztet ma reggel? Kicsit lehetne a párod is határozottabb..együtt kellene eldöntenetek
2012. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából ha jön,akkor örülni fogunk,de nincs tervbe. Még nem csináltam tesztet,várok még pár napot,mert enyhültek a tüneteim. :)
2012. okt. 22. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem, hogy akkor minek az óvszer. Csináltál tesztet?
2012. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem,inkább várok a menstruáció időpontjáig,nemhiszem hogy kimutatná még...
2012. okt. 24. 20:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,negatív lett. :(
2012. okt. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!