Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.4-5 hetes terhességet már...

Kb.4-5 hetes terhességet már rendesen kimutat egy teszt?

Figyelt kérdés
Maria Romed kazettás.
2012. okt. 24. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg ki igen!
2012. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem várt terhesség lenne, már ha valóban terhes vagyok, ezért mindenképp fontos lenne, hogy ne mutasson hamis negatívat, vagy pozitívat.
2012. okt. 24. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhességnél már ritkán téved a teszt. Mihamarabb menj orvoshoz.
2012. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csináltál még tesztet Kedves Kérdező?
2012. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A clearblue (hagyományos) nekem kimutatta a kb. 5 hetes terhességemet.
2012. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy pár hete elájultam és néhanap émelygek, ezért elmentem orvoshoz, vett vért. Ma mentem vissza az eredményért, mint kiderült, makk egészséges vagyok szóval mondta, hogy csináljak egy tesztet, mert nem kizárt, hogy terhes vagyok...

3 éve szedek fog. gátlót, rendesen és tavaly óta se hányás, se hasmenés, se semmi nem volt, szóval eléggé meglepődnék...


Holnap reggel csinálom meg a tesztet.

2012. okt. 24. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor ismét én leszek az ellen példa:-) fogamzás gátló mellett estem teherbe és nem hagytam ki nem volt hányas hasmenés stb... Nagyon fáj a gyomorszam nem gondoltam hogy terhes vagyok aztán csináltam tesztet és terhes voltam nem reggeli vizelettel csináltam hanem később aztán délután is még egyet akkor 4hetes terhes voltam szóval már azt kimutatta a gyógyszertárban vett legolcsóbb teszt! Üdv 22hetes kismami
2012. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen ki kéne mutatnia. Ha alacsony még a hcg szint akkor lehet negatív lesz az eredmény.
2012. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kimaradt mensinél már pozitívat teszteltem. Kb 4-5 hetes lehetek én is.
2012. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!