Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szept.9-re kaptam időpontot...

Ha szept.9-re kaptam időpontot a kaáliba mennyi idő után lesz a beűltetés? Mik a folyamatok?

Figyelt kérdés
Párommal minden OK nekem van PE-m és igaz csak egy petevezetékem van de az áttjárható. a dokim azt mondta menjünk a kaáliba, ő már nem tud mit vizsgálni. 1,5 éve próbálkozunk. szept 9-re kaptam időpontot győrbe a kaáliba.Milyen hamar lessz valamilyen beavatkozás??És az árak is nagyon érdekelnek mire számítsunk?
2009. aug. 9. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég hosszú a menete, de ha minden rendben megy akkor 1-2 hónap múlva akár megtörténhet a beültetés. Persze ez mindenkinél más, mert nálam például már csinálták volna, de nem nőttek a petesejtjeim és ezért még +3nap injekció és azután tudták csak leszívni. Elöször is több vérvétel és ultrahang követi egymást, és ha ott minden rendben akkor folytatják a dolgot.Nekem 3-án volt a beültetésem és már nagyon várom az eredményt. Nagyon sok kitartást kívánok!
2009. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az árakat elfelejtettem leírni. Ez is sokmindentől függ nem mindenkinél csinálják ugyanazt, így az árak sem egyformák. Inkább a gyógyszerek és az injekciók kerülnek sokba. Nekünk kb. 300000-be került az egész, de a beültetést a TB támogatja.
2009. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat remélem te sikerrel jártál és sikerűlt a baba. Sok sikert és egészséget.
2009. szept. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!