Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Bromokriptin okozott már...

A Bromokriptin okozott már vkinél álpzitív tesztet/ket?

Figyelt kérdés
Teljes a kétségbeesés....3 pozi teszt Bromo mellett...
2009. aug. 9. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
most olvastam erről 1 cikket
2009. aug. 9. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

December óta szedem, nekem csak akkor volt pozi a teszt, amikor tényleg "terhes" voltam. Sajnos nem maradtak meg, de szerintem akkor a dokik szóltak volna, és a tájékoztatóján is rajta lenne, ha a szedése miatt HCG-t termelnél.

Ez a gyógyszer a prolaktint szint csökkentésére van.

Ha pozi a teszted, akkor terhes vagy!

Gratulálok!

2009. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom mire van, csak ezt alkalmazák a Parkinson -kórnál és most olvastam 1 cikket, amiben felsorolnak 3 Parkinsonra kiírt bogyót, köztük ezt is, ami álpozitív eredményt okoz.

Nagyon megrémültem. Vetélések után vagyok, semmibe nem merem már beleélni magmm.

2009. aug. 9. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a gyógyszernek nincs hormontartalma, az agyalapi mirigyre hat. Ha okoz téves pozitív tesztet, azt nem a hormontartalma miatt teszi.

Én is szedem már közel 3 hete magas prolaktin szint miatt, még nem teszteltem, azóta ma van először peteérésem (hónapok óta nem volt...).

2009. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Babás vagy, gratulálok!

Ha agydaganatra szednéd, akor termelődne hcg-d, a sejtburjánzástól. De így a baba osztódásától termelődik, - a pozi tesztnek tehát a Bromo-hoz semmi köze! :)

2009. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 11. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!