Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a pcos a 21. napon...

Lehetséges a pcos a 21. napon mért alacsony tesztoszteron-szint ellenére? 17,1 nmol/l-es progeszteron-szint mellett tényleg nem lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés
Ha még sincs pco-m,ugyanakkor nincs ovulációm,már most kapok rá clostyt vagy utrogestan-t,vagy csak majd akkor,mikor 5-6év múlva gyermeket szeretnék?
2012. okt. 26. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Clostyt nem kapsz, ha nem akarsz babát, mert kimerítheti a petefészkeket. A 17,1-es progi meg luteális szakaszra jellemző, azaz vszínűleg volt ovud.
2012. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Ha 28 naposak akkor valszeg volt péd, de nagyon gyenge és ezért alacsony a progi szint.
2012. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem pontosan 28 naposak a ciklusaim,bár az is előfordul;általában inkább 29-31 napra szokott megjönni.Most is, ugyebár azt mondta a doktornő,hogy a várható mensi előtt 1 héttel menjek a vérvételre,tegnapra vártam,de csak ma este jött meg.Lehet,hogy az ovulációm is egy nappal később volt,és túl "korán" mentem a laborvizsgálatra?
2012. okt. 26. 23:40
 4/4 anonim válasza:
vegyél ovu-tesztet egy drogériában és amikor pozitívvá válik, onnantól a 8. (legkésőbb 9.) napon menj el progeszteront nézetni. az én orvosom azt mondta, hogy ez az, ami kézzel fogható dátum.
2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!