Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tehetek még valamit?

Tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
Nem cigizek,antialkoholista vagyok,kávét kb.hetente egyet-kettőt iszom meg,férjem sem cigizik,próbálok minél egészségesebben étkezni,tornázom (súlyfeleslegem nincs,max.1-2 kiló),elvileg mindketten rendben vagyunk egészségügyileg,ciklusaim normálisak. Mit tehetnék még,hogy teherbe essek? Ne akarjam annyira,ugye?

2012. okt. 27. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedjetek fólsavat, és B vitaminokat. A görcsölés meg tilos, egy- másfél év a próbálkozás minimuma, ami után valami következtetés levonható.
2012. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy tehetsz! NE GÖRCSÖLJ RÁ!! És szeressétek egymást, szeretkezzetek, ne gyereket gyártsatok. Sok sikert(nekem mindig eztmondja dokibácsi :))
2012. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mióta próbálkoztok. Nekem is okoskodtak sokan, hogy ne görcsöljek rá, de nagyon nem ez volt az oka, hogy nem estem 6 évig teherbe.
2012. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 év??? uhh..az nem semmi...Mi 1 éve próbálkozunk..nállam kiderült nincs peteérésem és serkenteni kell..

Én is a nem rágörcsölést azért irtam mert ugy gondoltam nem olyan rég próbálkoznak...Mert aki rég próbálkozik, az már annyira utánnanézett hogy már a teákról, meg a gyógyszerekről kérdezne(pl barátcserje, vagy cickafark tea..stb...)

2012. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!