Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell átjárhatosági vizsgálat...

Kell átjárhatosági vizsgálat ha lombik icsi lesz? Páromnak nincs spermája. Ilyenkor nem konkrétan berakják oda ahova kell?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, nyugi. Csak inszemnél kell.
2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hudejooooo:))
2012. okt. 27. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell, legalább is a normális intézetknél kell. Mivel ha elzáródás van vagy szükület, az folyadékgyümleléssel járhat ami kimoshatja aza embriókat.
2012. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell a lombikhoz is!
2012. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahova én járok, oda nem kell.
2012. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hányadik lombiknál jártok? Melyik intézetbe, és melyik dokihoz.

Ha az első lombikotok, ott még nem szoktak külön vizsgálatokat javasolni, mert sikerülhet elsőre is, hiszen erre is van sok példa!


Valóban, a petevezetőből visszafolyat olyan folyadék, ami a beágyazódást gátolhatja. Nekem is ezt mondták.


Páromnál azoospermia, dettó, ezért friss bioptátumot nyertek tőle az utolsó, sikeres programban.


Szóval a 4. lombik előtt mindent olyan vizsgálatot megcsináltattam, ami kizárhatja a sikeres megtapadást: átjárhatósági, hiszteroszkópia, laparoszkópia,és mindezt altatásban, egyszerre. Minden rendben volt, és megnyugodtam.

Sikerült a 4. lombik, megszületett a babánk, lassan 1 éves lesz.

Sok sikert kívánok!

2013. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk első lombik volt, icsivel és nekem nem kellett! sok sikert! :)
2013. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!