Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2.napja késik.Azóta hányinger kerülget,de ha fekszek és ülök akkor semmi gond.

A melleim mensi előtt ugyanúgy fájtak ahogy kell.Most szinte alig.Csak oldalt.


2012. okt. 30. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2012. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanez van velem is. 2 nappal mensi elott, mintha elvagtak volna a mellfajdalmat, pedig nekem pont mensi elott szokott csak igazan fajni. Tegnapra nem vartam. Nekem is epphogycsak fajdogal a mellem jelenleg, de nem szamottevo. Viszont semmi egyeb babas, vagy mensis tunetem nincs, ezert is felek tesztelni. Bar eleg eroteljes petefeszekszurkalast erzek, ami neha hasszurkaval tarsul, plusz ilyen hasmenesszeru erzes, pedig nem is megy a hasam. Nem tudom mit gondoljak, de en lassan felkerekedek es veszek tesztet. Neked is hasonlot javaslok, es drukkoljunk egymasnak! :)
2012. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második hozzá szóló.A hasmenéses dolgok nálam is van. :D Csak nem akartam már írni. :D

Nem tudom mi lehet de megyek tesztet venni. :D Majd írj te is hogy mi van.

2012. okt. 30. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:

mire hazaertem a patikabol mar volt par csepp ver. Na mondom, de ha mostmar kibontottam a teszet, ellovom. Termeszetesen negativ. Majd legkozelebb... :)

Neked drukkolok!

2012. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No én is mire haza jöttem megfőztem megjött.Ez van. :D
2012. okt. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!