Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja "mostanra"?...

Ki nem várja "mostanra"? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Okt. 27-től nem várom, és mivel nem napra pontosak a ciklusaim, így én legkorábban nov. 6-án vagy 7-én tesztelek... bár nem tudom, hogy bírom ki addig, de muszáj lesz! Tünetem semmi, még mensis tünetem sincs.

Ti hogy vagytok? Vannak tünetek? Mikor teszteltek? :)


2012. okt. 31. 09:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja, és még az érdekelne, hogy mióta próbálkoztok?
2012. okt. 31. 09:22
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdéseket sosem fogjátok megunni???
2012. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Tisztára meg vagyok zavarodva! :)

Szóval okt. 30-tól nem várom! Az a 27-dik napom, ezért tévesen azt írtam ki a kérdésbe! Bocsi! :)

2012. okt. 31. 09:29
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem! :)
2012. okt. 31. 09:30
 5/27 anonim ***** válasza:

Miért unnák meg?Ez egy "teherbeesés" rovat, nem??Miért ne kérdezhetné, ha őt ez foglalkoztatja!Neked nem kell válaszolnod!

Kedves kérdező.Mi ebben a hónapban kezdünk próbálkozni, remélem neked már összejött a kis csoda és remélem nekem is hamarosan. Sajnos mást nem tudok neked írni, tünet, ilyesmi, mert nálam is első baba lesz!

2012. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Kedves második! Ez az oldal ezért van, mindenki azt kérdez, amit akar. Ha nem érdekel a kérdés eleve nem kell rákattintani, és pont.. Én ezt teszem.

Miért kell beszólni, leszólni? A kérdés feltevőjét nyilván most ez a dolog izgatja a legjobban, téged meg más!

2012. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de tényleg, miért is kellene megunniuk? Más tegnap is 56-jára kérdezte meg, h tényleg utalnak-e ünnepek előtt családit, pedig egy hete fentvan, h igen, van aki még a hivatalos választ is belinkelte. Akkor ennél fontosabb dolgokat miért is ne lehetne megkérdezni??
2012. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! en 1-jere nem varom. mi mar 12 honapja probalkozunk :(. Most viszont remenykedem mert mar masfel hete gorcsol minden nap a hasam, mintha megjonne es ezzel egyidoben kezdett el erzekeny lenni a mellem is. drukkolok hogy sikeruljon mindkettonknek!
2012. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, de senki ne "bosszankodjon" ilyen kis ketteskéken, mert engem pont nem érdekelnek az ilyen tüskeböki emberek. Én már átléptem ezeken a dolgokon régen, hogy más oltogatása engem lehúzzon... ez fejben dől el, mint oly sok minden más is.
2012. okt. 31. 10:15
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Izgalmas hetek várnak rád, és sok sikert kívánok a mielőbbi babásodáshoz! :)

Mi 5 hónapja próbálkozunk, és már nagyon várjuk, hogy jöjjön a mi kis csodánk! :)

2012. okt. 31. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!