Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ellenpélda? Esett valaki...

Ellenpélda? Esett valaki teherbe úgy, hogy "görcsösen akarta"?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert ahogy itt olvasgattam, szinte lehetetlen sok ember szerint úgy teherbeesni, hogy valaki nagyon akarja.Hogy lehet nem akarni?
2012. nov. 1. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az akarás es a görcsösen akarás között van különbség. Görcsösen akarja az, aki másra se gondol egész nap, aki csak azért szexel, hogy teherbe essen, aki képes 2 héttel a közelgő menstruacioja elott tesztelni.
2012. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.Az akarás,és a görcsösen akarás között különbség van.

Én akartam,és a második hónapban sikerült is.

35hkm

2012. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
két nő van aki teherbe akar esni, az akinek mindegy mikor és az akinek nem mindegy. az utóbbi mind itt lóg a gyakorikérdéseken és kérdez ezerrel, úgy mint én!!! a gyerek nem azért nem jön mert rágörcsölünk hanem azért mert van sok más dolog ami megakadályozza. ez a görcsölés egy unalmas duma, hónapok óta itt lógok, és az a tapasztalatom, hogy akik görcsösen rá vannak kattanva a témára azoknak is az 50 %a teherbe esik egy éven belül. Én évekig nem csináltam mást csak vártam a sült galambot a számba egy pozotív teszttel, de aztán rájöttem, hogy létezik ovuteszt, más orvos, saját testemet is jobban figyeltem és az első hónapban sikerült is, és ez volt életem legjobban rágörcsölt hónapja akkoriban. Most 3 éves. Olyan nincs, hogy nem akarni! Aki akar valójában gyereket és gyorsan, az görcsöl :-) . Bár én ezt inkább vizsgálódásnak nevezném, jelenleg 3 ciklusgörbét vezetek :-)Sok sikert! Sex 2-3 naponta akkor szép esélyekkel vagytok!
2012. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon akartam. Már az első próbálkozós hónapban hőt mértem, ovuteszt, minden.. 4. hónapban lettem terhes most itt alszik a kiságyban, 9 hetes :)
2012. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én betegesen akartam és elsö honapban össze is jött igaz el vetéltem 5 hetesen de össze jött:-)
2012. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon "rágörcsöltem", ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót rögtön elkezdtem mérni a hőmet, ovuteszteltem, vitaminokat szedtem én is és a párom is. A második hónapban teherbe estem. Sajnos elhalt a baba.

Amikor ismét próbálkozhattunk, azt hittem még egyszer nem lehet ilyen szerencsém, úgyhogy még jobban rágörcsöltem, szinte percre pontosan időzítettük a gyerekgyártást a hőgörbe és az ovuteszt alapján. És akkor elsőre összejött :)

2012. nov. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!