Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endokrinológus-nőgyógyászt...

Endokrinológus-nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Budapesten. Pajzsmirigy problémám van és szeretnénk babát. Köszönöm szépen.

2012. nov. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken tudok, de lehet hogy közelebb lenne mint Pest egyik feléből a másikba bumlizni... Nézz utánna a neten, van honlapja is! Dr Lollok Zoltán, Tatabánya. Messzemenőkig csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!
2012. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is Lollokot akartam írni,ugyan nekem nem volt problémám,csak terhesgondozasra jártam hozzá,de nagyon rendes és rengeteg jót olvastam /hallottam róla,mint endokrinologus.
2012. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima endo dokihoz mennyél. A legjobb a mensmentis. Ott is Tüü doktor, de a dokinők is jók.
2012. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a mensmentist néztem, de ott azért eléggé drágák a kezelések és konzultációk. :(
2012. nov. 2. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
de megéri. Én egy rakat dokinál voltam mielött oda kerültem, folyamatosan félre kezeltek és az utolsó majdnem megölt.
2012. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első voltam. Hát, nehogy azt hidd hogy a vidéki endokrinológus olcsóbb:) Sőt, a fene tudja. Itt nincs választék, úgyhogy nincs kivel versenyezni. Egyébként a gyógyszerek kb. még egyszer annyiba kerülnek pl. nekem mint a doki, sőt.... De nekem van is bajom:)

Nem szabad sajnálni a pénzt! Bár én se sajnáltam volna, és egy évvel azelőtt jövök hozzá, mint amire rászántam magam a pénz miatt! Akkor lehet hogy már ott dobogna az én szívem a alatt a babámé is...

2012. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, valóban nem szabad erre sajnálni a pénzt!! Annyira tudom.
2012. nov. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!