Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez pé? Ma vagyok a...

Mi lehet ez pé? Ma vagyok a 12. napon és már 2napja fáj a cicim, a (bimbóm is érzékeny) hasszurka, és derékfájás is van. Szóval olyan mint menszi elött! Fehér folyásom van, és egy negativ tesztem (mert nem volt meg rendesen)

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteérésed van hajrá most akciozzatok a pároddal:DD!
2008. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Hétfön+kedden 2-szer akcióztunk az jó???????Akkor lehetett???Mert akkor jobban éreztem a hasfájást!De lehet hogy ilyen hamar van?
2008. máj. 22. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
na ez érdekesd mert mekem a doki aztmondta hogy a 15-16 napon lesz pém. és ma vagyok a 13. napon és feszül a hasam meg lent érzem a méhem. szoval nemértem. más bajom nemlehet mert megvizsgált tegnap
2008. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!