Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány napra jelentkezett...

Kinek hány napra jelentkezett missed ab után a 2. menstruációja? Vissza állt vagy nem?

Figyelt kérdés

#missed ab #2. menstruáció
2012. nov. 5. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

az orvosok általában 5-6 hetet mondanak az első mensire, nekem 32 napra jött meg, az amúgy 28napos ciklusom!Remélem a következő már újra visszaáll 28 napra :)

(amúgy sajnálom, h neked is át kellett élned ezt a dolgot, nekem 7 hete volt a műtétem :()

2012. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hétre jött meg újra. Aztán visszaállt 32-33 napra.
2012. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 25 napra a következő pedig 29 napra.Mint terhesség előtt.
2012. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első hét hétre jött, a második még nem, előtte 34 naposak voltak a ciklusaim, most vagyok a 38. napon. Néha van egy kis barna, 3 naponta egy kicsi most az elmúlt héten, korábban is barnáztam, de nem így.

Akinek van tapasztalata, az kérem, írjon.

Kérdező, neked hogy jött meg végül?

2012. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!