Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonok? Mi történik velem?

Hormonok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsán érzem magam pár hete.Én aki mindig gyerek ellenes voltam,és kizártnak tartottam,hogy szüljek,pár hete "bekattantam".Először csak azt éreztem,hogy talán lehet,hogy szükök,mára viszont most azonnal akarok!!:)

Bekattantam,vagy más is járt igy??

27/L


2012. nov. 6. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kattantál be, vagy ha igen, akkor rám is ez mondható. Egészen idén májusig úgy voltam vele, hogy én még bőven ráérek anyának lenni, és nem is akartam szülni még egy jó pár évig. Májusban viszont, mint amikor egy gépen megnyomsz egy gombot, úgy akartam a babát. Azonnal és rögtön.

Májusban lett határozatlan idejű a szerződésem, a határozottból, addig eleve nem lehetett baba. Viszont májusban én is így voltam, hogy nekem baba kell.

A párommal megbeszéltük, hogy várunk egy évet, ne az legyen, hogy erre játszottam, hogy meghosszabbítják, és rögtön teherbe is esem.

Szóval megbeszéltük, hogy 2013. májusától próbálkozunk. Aztán addig-addig beszélgettünk, hogy mondtam a Páromnak, hogy legyen február, kiszámoltam, hogy úgy lenne még gyógyszerem, stb. Aztán már a február is olyan messzinek tűnik, és most novemberben már úgy szeretkezünk, hogy nem védekezünk, de nem bennem élvez el. Ez már nekem egy nagyon nagy dolog, hogy hátha nem kell februárig várni.

Viszont nagyon bántott, hogy a párom nem beszél a kicsiről, nem olvasgat dolgokat, ha beszélek, meghallgat, de ennyi. Aztán novemberben ő is "bekattant", puszilgatja a hasam, hogy majd itt lesz a kis Bálintka :-), olvas az interneten, kedveskedik, rengeteget segít, stb.

Szóval, úgy gondolom, hogy teljesen normális az, amit érzel, nem csak veled történt meg.

Én kívánom, hogy átéld az anyai örömöket, remélem, hogy hamarosan én is átélhetem.

Van Párod, Ő szeretne babát?

Remélem, hogy kicsit tudtam segíteni!

Sok boldogságot kívánok!

2012. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy kicsit hosszúra sikeredett, amúgy 24 éves nő vagyok.
2012. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam...:) Másfél éve férjnél vagyok!
2012. nov. 6. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő hogy áll a babakérdéshez? Elmesélted Neki, amit érzel? Ha igen, mit szólt hozzá? Ő mennyi idős?
2012. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,mondta hogy ha tényleg akarom akkor kapok tőle babát:DDDD 48 éves.
2012. nov. 6. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!